Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Olomouc - pobočka ČNS
Grmela a Teplý - 50 let pobočky 1979 - moravská orlice, nápis a opis/ detail gotického arkýře, nápis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 28.721g, BK.25B, 82ks RR!