ČNS Praha, 69. aukce

Kolářský - 30 let pobočky - tolar 1999 - Albrecht

Položka 2290
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Cheb - pobočka ČNS

Kolářský - 30 let pobočky - tolar 1999 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / znak, trojitý opis, Sign., Punc., patin. Ag925, 42mm, 29.723g, 100ks RR!