ČNS Praha, 69. aukce

Sportovní výkonnostní odznak DRL (1935) - 2.stupeň

Položka 2245
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Německo - III.říše

Sportovní výkonnostní odznak DRL (1935) - 2.stupeň, BB.295, Nimmergut.3316 (337), ND.6.06.04.b2, postříbřený bronz, Sign.Wernstein-Jena, pěkná patina

Zachovalost: 1