Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Vyšehrad-kapitula, Josef Alois Jüstel, 1835 - 1858
Nesign. - AR instalační medaile 19.VI.1835 - dvojitý znak pod mitrou a berlou, opis / 10-řádkový nápis, 38mm, 26.355g, Don.4699, H.4906, Přib.695, patina