ČNS Praha, 69. aukce

Nesign. - AR instalační jeton 8.IX.1734 - dva znaky

Položka 1131
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Vyšehrad-kapitula, Karel Josef Martinic, 1734 - 1768

Nesign. - AR instalační jeton 8.IX.1734 - dva znaky pod korunou / hvězda a 11-řádkový nápis, 22mm, 1.766g, Don.4689, H.4901, Přib.687, patina, téměř