Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Poprsí sv.Jana Nepomuckého zprava, opis a nápis / znak arcibiskupa Khuenburga, opis, Nesign.(Vestner), Ag 37mm, 29.028g, Don.4642, Přib.558, pěkná patina