ČNS Praha, 68. aukce

Medailonky Víry

Položka 971
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 600 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Církevní medaile - ostatní - nesignované

Medailonky Víry, Lásky a Naděje, opis / medailonky s kolébkou a rakví, nad nimi letící anděl, ornament, Nesign., Nepunc., Ag 30mm, 7.466g, vada razidla, pat.