ČNS Praha, 68. aukce

Praha 1901 - družina dívek - Panna Marie Lourdská

Položka 959
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 2 200 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Církevní medaile - mariánské družiny

Praha 1901 - družina dívek - Panna Marie Lourdská, opis / svatá Anežka Římská, český opis, Nesign., Punc.Ag 29/33 mm s původním raženým ouškem, 11.883g