ČNS Praha, 68. aukce

Drenwett - Pana Marie jako Královna nebes / svatý Jan

Položka 957
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 950 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Církevní medaile - křestní

Drenwett - Pana Marie jako Královna nebes / svatý Jan křtí Krista, Duch Svatý, krajina, němec. opis, Sign., Ag 34mm, 12.319g, dr.hr., dr.rysky, patina, téměř