Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Kolářský - AR medaile 2009 - poprsí mírně zleva, znak, horoskop, opis / Valdštejnský palác, nápis a opis, Sign., 35mm, 15.039g, patina