ČNS Praha, 68. aukce

Jauner - AR úmrtní medaile 24.3.1889 - hlava zprava

Položka 883
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Hannau - Hořowitz, Moritz, kníže, 1834 - 1889

Jauner - AR úmrtní medaile 24.3.1889 - hlava zprava, opis / znak s klenoty na plášti pod knížecí korunou, opis, Sign., Punc., 42mm, 50.004g, pěkná patina R!