ČNS Praha, 68. aukce

Bejvl - Trůnící Karel IV.

Položka 270
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 4 400 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Česká republika, 1993 -

Bejvl - Trůnící Karel IV., dva znaky, opis / arkýř Karolina, iniciála"K", pečeť university, 2004, Sign., Nepunc. (Au999, 19mm, 3.49g, pouze 86ks), kapsle R!

Zachovalost: Proof