ČNS Praha, 68. aukce

Dukátová medaile - okupace Československa 21.8.1968 -

Položka 265
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 6 400 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Československo, období 1945 - 1992

Dukátová medaile - okupace Československa 21.8.1968 - portrét A.Dubčeka, opis / Praž.hrad, vlajka, mapka, Nesign., Punc., Au988, 17mm, 3.500g, čís.50, pův.etue

Zachovalost: Proof