Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Československo - resortní medaile a odznaky
Vynikající pracovník Ministerstva zeměděl. a výživy, Nesign., zlacený bronz 35 mm s kovovým ráhnem, etue