Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Smaltované odznaky
ČSM (Československý svaz mládeže) -1958 - odznak III. sjezdu 13.-15.XII., Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 18x22 mm se zavíracím špendlíkem