ČNS Praha, 68. aukce

ČSM (Československý svaz mládeže) -1958 - odznak III.

Položka 2469
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 100 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Smaltované odznaky

ČSM (Československý svaz mládeže) -1958 - odznak III. sjezdu 13.-15.XII., Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 18x22 mm se zavíracím špendlíkem

Zachovalost: 1