ČNS Praha, 68. aukce

Březnice 1928 - Krajinská výstava

Položka 2460
Vyvolávací cena: 30 Kč
Docílená cena: 34 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Odznaky

Březnice 1928 - Krajinská výstava, Nesign., mosazný plech 29x3 mm s jehlicí, zvlněný, patina

Zachovalost: 1