ČNS Praha, 68. aukce

Pitner - 25 let zpěváckého spolku 1862 / 1887 - lyra

Položka 2454
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 100 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Pitner - 25 let zpěváckého spolku 1862 / 1887 - lyra, znak, nápis na stuze, věnec a opis / 2-řádkový nápis ve věnci, Sign., bronz 40 mm, hr., rysky, patina

Zachovalost: 1/1-