Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
Josef Kajetán Tyl (1808 - 1856) b.l. - poprsí zleva, opis / 5-řádk.nápis v lipovém věnci, Sign., bronz 55mm, velké hrany, vl.škr., rysky, pěkná patina