Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Šumperk (M.Schönberg) 1881 - I.morav.zemské střelby, městská brána, znak, opis / korunovaný moravská znak, Nesign., Nepunc., Ag 33mm, 16.593g, hr., nep.rysky