Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Roland 1911 - premiové střelby - puška, terč, pohár a 3-řádkový nápis / ve věnci 5-řádkový rytý nápis, Nesign., Punc. Ag990, 39mm, 22.658g, původní ouško