ČNS Praha, 68. aukce

Moravská Třebová 1886 - 3.moravské zemské střelby -

Položka 2389
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Docílená cena: 9 000 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Moravská Třebová 1886 - 3.moravské zemské střelby - moravská orlice / 7-řádk.německý nápis ve vavřínovém věnci, Sign.JC, Punc., Ag 36mm, 16.061g, patina