Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Moravská Třebová 1886 - 3.moravské zemské střelby - moravská orlice / 7-řádk.německý nápis ve vavřínovém věnci, Sign.JC, Punc., Ag 36mm, 16.061g, patina