Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a třířádkový nápis, Nesign., Punc., patin.Ag 28x38 mm, 20.544g, nep.rysky