Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Hamburk 1909 - XVI.německé spolkové střelby - rytíř, dva znaky, opis / kozoroh, terče, opis, Sign., Punc., patin. Ag990, 40mm s pův.ouškem, 26.575g, nep.rysky