ČNS Praha, 68. aukce

Brémy 1902 - spolkové soutěžní střelby - střelecké

Položka 2375
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Brémy 1902 - spolkové soutěžní střelby - střelecké atributy, opis / 6-řádkový rytý nápis ve věnci, Nesign., Nepunc., Ag 35mm, 16.426g, původ.letov.ouško

Zachovalost: 0/1