Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Brémy 1902 - spolkové soutěžní střelby - střelecké atributy, opis / 6-řádkový rytý nápis ve věnci, Nesign., Nepunc., Ag 35mm, 16.426g, původ.letov.ouško