ČNS Praha, 68. aukce

Praha 1929 - utkání sport.klubů A.C.DAN/A.F.K.S.B.P.

Položka 2371
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Smaltované odznaky

Praha 1929 - utkání sport.klubů A.C.DAN/A.F.K.S.B.P., Nesign., smaltovaný zlacený bronz 27/35 mm se sponou

Zachovalost: 1