ČNS Praha, 68. aukce

Zbraslav-Jíloviště 1924 - závody Autoklubu RČs 20.4.

Položka 2359
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Motoristické medaile a plakety

Zbraslav-Jíloviště 1924 - závody Autoklubu RČs 20.4., Sign.TL, Nepunc., zlacené stříbro 50mm, 51.607g, skvrny, patina