Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Drahotní medaile
Hörnlein - ceny v Sasku v červenci 1923 - zoufalá matka s dítětem / 7-řádkový nápis v trnitém věnci, Sign.H, bronz 28 mm, krásná patina