ČNS Praha, 68. aukce

Mistruzi - medaile pro absolventy papežské university

Položka 2351
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Vatikán

Mistruzi - medaile pro absolventy papežské university Kristus žehnající učedníkům, opis / nápis ve věnci a opis, Sign., Nepunc., Ag 42mm, 27.717g, nep.rysky