ČNS Praha, 68. aukce

Martin Georg Kovachich - diplomat a historik 1813 -

Položka 2332
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Maďarsko

Martin Georg Kovachich - diplomat a historik 1813 - poprsí zleva, latin.opis / 8-řádk.lat.nápis ve věnci, Sign.N.Marl, měď 44 mm, H.7420, hr., nep.rys., patina