ČNS Praha, 68. aukce

Napoleon I. - 100.výročí narození 1869 - poprsí

Položka 2327
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Napoleon I. - 100.výročí narození 1869 - poprsí zprava, opis / hvězda, rakev, ratolesti a opis, Sign.CT, zlacený bronz 50 mm, dr.hr., původní etue