ČNS Praha, 68. aukce

Andrieu a Denon - chrám svatého Štěpána ve Vídni 1805

Položka 2318
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 7 000 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Andrieu a Denon - chrám svatého Štěpána ve Vídni 1805 - poprsí zprava, opis / dóm, opis a nápis, Sign., měď 40mm, 31.010g, Zeitz.64, nep.rysky, krásná patina