ČNS Praha, 68. aukce

Duvivier - AE medaile na základní kámen sloupu Národa

Položka 2317
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804

Duvivier - AE medaile na základní kámen sloupu Národa 1800 - poprsí zprava, opis a nápis / opis a 7-řádkový nápis, Sign., 42mm, 36.816g, Zeitz.16, krásná patina