Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Sign.N - VII.zahraniční slet ČOS v Paříži 1990 - poprsí zprava, písmo / sokol na lip.lístcích, písmo, Punc., Ag925, 22mm, 5.578g, Nov1.1.203b R!