ČNS Praha, 68. aukce

Nesign. - Hospodářsko průmyslová výstava b.l. - svatý

Položka 2293
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Vysoké Mýto

Nesign. - Hospodářsko průmyslová výstava b.l. - svatý Jiří, český opis / výstavní předměty, český opis, zlacený bronz 48mm, 40.637g, pěkná patina