ČNS Praha, 68. aukce

Klub fotografů amatérů b.l. (udělení K.Dvořák 1897) -

Položka 2254
Vyvolávací cena: 3 400 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Praha

Klub fotografů amatérů b.l. (udělení K.Dvořák 1897) - fotograf, žena s knihou, opis / udělení v kartuši, lipový věnec, Sign.J.C., Punc., Ag 50mm, 43.305g, pat