ČNS Praha, 68. aukce

Pátek - Měšťan. bratrstvo výčepníků (1884) - církevní

Položka 2253
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 4 600 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Praha

Pátek - Měšťan. bratrstvo výčepníků (1884) - církevní motiv a český opis ve věnci / 4-řádk. český nápis a opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 20.649g, patina, etue