ČNS Praha, 68. aukce

Peška - Obchodní a živnostenská komora b.l. -

Položka 2250
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Plzeň

Peška - Obchodní a živnostenská komora b.l. - atributy obchodu a řemesel, česko-německý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., měď 45mm, patina