ČNS Praha, 68. aukce

Uměleckoprůmyslová výstava 1879 - městský znak ve

Položka 2235
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Ischl

Uměleckoprůmyslová výstava 1879 - městský znak ve věnci / umělecké předměty, opis a nápis, Nesign., mosaz 32 mm, vl.škr., pěkná patina, téměř