ČNS Praha, 68. aukce

Výstava psů 1921 - cena za 3.místo - jezevčík zleva /

Položka 2234
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 160 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Insterburg

Výstava psů 1921 - cena za 3.místo - jezevčík zleva / vavřínový keř a tabulka s udělením, Nesign., Nepunc., patinované Ag 29mm, 9.181g, skvrnky, téměř