ČNS Praha, 68. aukce

Šmakal - Krajinská hospodářsko-průmysl. výstava 1894

Položka 2231
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 700 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Horažďovice

Šmakal - Krajinská hospodářsko-průmysl. výstava 1894 - městský znak v kartuši a opis / pětiřádkový nápis na stuze, Sign., Nepunc.Ag(?), 35mm, 20.876g, lakov.

Zachovalost: 0/1