Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Šindelář Lumír, 1925 - 2010
Železnice z Břeclavi do Brna 1839/1989 (Ag) - starý vlak na mostě, silueta Brna, nápis / nová lokomotiva, znak a květiny, písmo, Sign., Punc., Ag 40mm, 34.713g