ČNS Praha, 68. aukce

Železnice z Břeclavi do Brna 1839/1989 (Ag) - starý

Položka 2219
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Šindelář Lumír, 1925 - 2010

Železnice z Břeclavi do Brna 1839/1989 (Ag) - starý vlak na mostě, silueta Brna, nápis / nová lokomotiva, znak a květiny, písmo, Sign., Punc., Ag 40mm, 34.713g