ČNS Praha, 68. aukce

B.Smetana - odhalení poprsí v Národ.divadle 1894 -

Položka 2202
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Šantrůček Václav, 1866 - 1931

B.Smetana - odhalení poprsí v Národ.divadle 1894 - poprsí zleva, opis / 8-řádkový nápis, vavříny, opis, Sign., Punc. Ag900, 50mm, 50.398g, dr.hr., rys., pat.