ČNS Praha, 68. aukce

Ch.Garigue Masaryková - hvězda čsl. paní a dívek 1938

Položka 2180
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 550 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Otáhal Karel, 1901 - 1972

Ch.Garigue Masaryková - hvězda čsl. paní a dívek 1938 - portrét zleva, opis/ hvězda, nápis a lipové snítky, Sign., Punc., Ag 987, 35mm, 14.736g, nep.rysky, pat.