ČNS Praha, 68. aukce

Praha - medaile doktorandů filosofické fakulty (1810)

Položka 2175
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Lang Mikuláš Josef, 1776 - 1835

Praha - medaile doktorandů filosofické fakulty (1810) - hlava sv.Kateřiny zprava, opis/7-řádk.nápis, věnec, Sign., měď 36 mm, Don.4849, nep.hr., vl.škr., patina