Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Lang Mikuláš Josef, 1776 - 1835
Praha - medaile doktorandů filosofické fakulty (1810) - hlava sv.Kateřiny zprava, opis/7-řádk.nápis, věnec, Sign., měď 36 mm, Don.4849, nep.hr., vl.škr., patina