Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Lange Konrád, 1806 - 1856
Wilhelm Karl Haidinger - geolog a mineralog 1856 - Hlava zprava, opis / globus, zvěrokruh a opis, Sign., měď 64mm, 124.113g, krásná patina