ČNS Praha, 68. aukce

Wilhelm Karl Haidinger - geolog a mineralog 1856 -

Položka 2174
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Lange Konrád, 1806 - 1856

Wilhelm Karl Haidinger - geolog a mineralog 1856 - Hlava zprava, opis / globus, zvěrokruh a opis, Sign., měď 64mm, 124.113g, krásná patina