ČNS Praha, 68. aukce

Zistersdorf - Okresní hospodář. spolek - Zásluze b.l.

Položka 2169
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Christlbauer Josef, 1820 - 1897

Zistersdorf - Okresní hospodář. spolek - Zásluze b.l. - hospodářské atributy, opis / nápis ve vavřín.věnci, Sign., postříbřený bronz 37mm, 22.231g, pěkná patina