ČNS Praha, 68. aukce

Dokončení Ticianovy hrobky v Benátkách 1852 - pomník

Položka 2164
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Fabris Antonio, 1792 - 1865

Dokončení Ticianovy hrobky v Benátkách 1852 - pomník, opis / 8-řádkový nápis ve vavřínovém věnci, opis, Sign., měď 60mm, 113.570g, dr.hr., dr.rysky, patina

Zachovalost: 1/0