Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Plzeň - pobočka ČNS
Kozák - 700 let Plzně - Mansfeld 1993 - poprsí zpředu, znak, opis / Gerlachův dům, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 29.493g, FM.19, patina, kapsle