ČNS Praha, 68. aukce

Kanovník Josef Vyvléčka - 75.narozeniny 15.8.1936 -

Položka 2098
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 900 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Olomouc - pobočka ČNS

Kanovník Josef Vyvléčka - 75.narozeniny 15.8.1936 - poprsí zprava, opis / portál kanovnického domu, opis, Sign.Hladík, Punc., bronz 45mm, 36.940g, BK.28/8 R!