Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
České Budějovice - pobočka ČNS
Soušek - 50 let pobočky 1952/2002 - pohled na město, opis / tři brakteáty, monogram ČB, opis a nápis, Sign.PS, Punc., Ag999, 40mm, 32.623g, nep.rysky